تبلیغات
اخبار فوتبال ایران و جهان ، نقل و انتقالات ، لیگ قهرمانان اروپا ، لیگ قهرمانان آسیا ، اخبار داوری ، لیگ برتر ایران - حسینی: از پرسپولیس پیشنهاد ندارم

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

اخبار فوتبال ایران و جهان ، نقل و انتقالات ، لیگ قهرمانان اروپا ، لیگ قهرمانان آسیا ، اخبار داوری ، لیگ برتر ایران - حسینی: از پرسپولیس پیشنهاد ندارمصفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نظر سنجی

پرحاشیه ترین تیم لیگ برتر ایران در فصل 89-90 کدام تیم بود ؟
تصویر روز


 

امکانات دیگر


 

تقویم

تبلیغات

پشتیبانی آنلاینمعرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

نویسندگان

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
تبلیغات
موضوع: فوتبال داخلی موضوع: لیگ برتر موضوع: سایر تیم ها موضوع: نقل و انتقالات موضوع: پرسپولیس | نویسنده: حمیدرضا
مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: هیچ فردی از پرسپولیس با من تماس نگرفته است.

سید جلال حسینیدرباره روند مذاكراتش با سپاهان اظهار داشت: پیشنهاد سپاهان را مورد بررسی قرارداده ام. باید همه جوانب را بررسی كنم تا تصمیم خوبی بگیرم. باید ببینم این تیم برای فصل بعد چطور یارگیری می كند.

وی در مورد تعیین سقف قرارداد بازیكنان از سوی سازمان لیگ عنوان كرد: نمی دانم دلیل تعیین سقف قرارداد چیست. موافق این تصمیم نیستم. كجای دنیا برای جذب بازیكنان سقف تعیین می كنند. مگر فدراسیون دنبال پیشرفت فوتبال نیست؟ سازمان لیگ به جای اینكه كاری كند در لیگ آینده بازیكنان خوب خارجی جذب لیگ شوند با چنین تصمیماتی جلوی پیشرفت را می گیرد.

حسینی یادآور شد: كاهش قرارداد بازیكنان چه كمكی به فوتبال می كند؟ تیمی كه می خواهد قهرمان شود باید خرج كند. همه چیز كه همیشه نباید به نفع باشگاه تمام شود. بازیكن در پایان فصل باید 20 درصد حق قرارداد به باشگاه پرداخت كند. در طول فصل هم كه جریمه می شود و اگر شكایتی هم داشته باشیم كسی به آن رسیدگی نمی كند. پس تلاش بازیكنان چه می شود؟

این مدافع درباره اینكه گفته می شود از استیل آذین و پرسپولیس پیشنهاد دارد، گفت: از پرسپولیس هیچ كسی با من تماس نگرفته اما از استیل آذین پیشنهاد دارم و می خواهم با آنها مذاكره كنم اما این طور نیست كه بخواهم امروز با این تیم قراردادم را ثبت كنم.
 
تبلیغات